Fundacja Arka

Bydgoszcz

Spotkanie pt. "Smak Szczęścia"

logo pfronKochani !
Za nami kolejne ogólnopolskie spotkanie integracyjne uczestników konkursu pt. Smak Szczęścia". Przyjechali do nas z całej Polski w nagrodę za wyróżnienie w konkursie "Smak Szczęścia" (Ich prace wydane zostały w albumie
pod konkursowym tytułem). Integracja ponownie odbyła się w Park Hotelu w Tryszczynie. Dyrekcji i pracownikom dziękujemy za wspaniałe, ciepłe przyjęcie oraz przepyszne posiłki.
Był to dla nas wszystkich pracowity czas. Spędziliśmy go na różnych warsztatach artystycznych. Efektem tej ciężkiej pracy był spektakl pt. Smak szczęścia, którego scenariusz powstał na podstawie opowiadań z albumu.
Wystawiliśmy go Miejskim Centrum Kultury. Na scenie wystąpiły osoby niepełnosprawne- autorzy teksów zawartych w scenariuszu. Zostaliśmy niezwykle ciepło przyjęci przez zaproszonych gości. Dziękujemy im za to, ze zechcieli ten czas spędzić razem z nami, za ich szczere emocje i pochlebne opinie.
Spektakl wyreżyserował Zbigniew Wróbel. Opracowanie muzyczne to zasługa Ludmiły Małeckiej i Artura Grudzińskiego. Układ taneczny tanga na wózkach przygotowała Barbara Olszewska we współpracy z Katarzyną Boruch. Scenografię zajął się Waldemar Jan Zyśk z uczestnikami warsztatów malarskich. Podsumowaniem projektu była "TRYSZCZYNarka" wspaniałą gazetka, którą przygotowała Hanna Kaup i jej dziennikarska ekipa. Dzięki jej dociekliwości, ciężkiej pracy do późnych godzin powstało fascynujące wciągające dzieło. Zorganizowała dla nas spotkanie z Tomaszem Gordonem -byłym Sołtysem Tryszczyna i jego małżonką, którzy podzielili się z namiswoją ogromną wiedza o historii Tryszczyna i jego mieszkańców.
Naszej drogiej kadrze dziękujemy za bardzo profesjonalne podejście do sprawy, za zaangażowanie, poświęcenie i włożenie całej siły w realizacjęnaszego projektu.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tym niecodziennym wydarzeniu. Tym którzy są znami od dawna i tym nowym na pokładzie Arki.. Dziękujemy, że nam zaufaliście, za dobre słowa, za uśmiechy i zaangażowanie.
Wszyscy jesteście cudowni i niepowtarzalni. Dziękujemy !

 Projekt współfinansowany przez PFRON

UE LOGO

Mamy profil na Facebooku

1% dla Funkcji Arka

Przekaż nam 1%
ze swojego rozliczenia
podatkowego.

Pomóż Nam Pomagać...

logo oppNasza Fundacja to organizacja
pożytku publicznego.

KRS: 0000294020 

logo 1procent

 

   Czytaj więcej...

Poradnictwo psychologiczne

Fundacja Arka zaprasza osoby niepełnosprawne do skorzystania z bezpłatnego poradnictwa psychologicznego

 Czytaj więcej...

pefron logo

"Coś więcej niż tolerancja"

Spotkanie w Inowrocławiu

Czytaj więcej...

Spotkanie z Mistrzem

Drodzy Arkowicze!

Jest już dostępna płyta z tegorocznego spotkania w Pieczyskach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Fundacją. tel. 52 322 56 70

spotkanie 2014

Impresje Sercem Malowane

-otwarte warsztaty malarskie dla niepełnosprawnych mieszkańców województwa Kujawsko Pomorskiego zorganizowane w ramach projektu Ptuj. Sztuka drogą do samodzielności

Czytaj więcej...

ARka na pięciolini

-otwarte warsztaty muzyczne dla niepełnosprawnych mieszkańców województwa Kujawsko Pomorskiego pt

„ARka na pięciolini”

zorganizowane w ramach projektu

„Sztuka droga do samodzielności„

Czytaj więcej...

Śpiewaj i tańcz dla zdrowia

Zapraszamy niepełnosprawnych mieszkańców Bydgoszczy do udziału w projekcie fundacji  Śpiewaj i tańcz dla zdrowia w ramach, którego odbędą się warsztaty muzyczne, które poprowadzi aktorka scen musicalowych Ludmiła Małecka oraz warsztaty taneczne, które po raz kolejny poprowadzi Barbara Olszewska.

Czytaj więcej...

Polecamy

WSPIERAJĄ NAS

Tyle osób nas odwiedza

Dziś 18

Wczoraj 24

W tym tygodniu 66

W tym miesiącu 136

Wszystkie wizyty 935834

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Fundacja Arka na Facebooku

Fundacja Arka na Facebooku

Znajdź w tym portalu