z legeda historii miniZachęcam do nabycia naszej kolejnej książki „Z legendą śladami historii” wydanej w cyklu wydawniczym „odkrywamy świat osób niepełnosprawnych ”.
Kluczem do odkrywania tego świata są konkursy literackie co roku ogłaszane przez fundację a skierowane do niepełnosprawnych w całym kraju.
Kończą się one wydaniem publikacji zawierającej wyróżnione prace.
Ta książka to owoc IX konkursu
Uczestnicy mieli za zadanie opisać miejsce bliskie swemu sercu oraz stworzyć jego legendę .
Dzięki 20-stu opowiadaniom możemy się dowiedzieć czegoś więcej na przykład o Śluzie Okole w Bydgoszczy, Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu, czegoś o historii Chorzowa. Przeczytamy Legendę o Szerokopasie czy dowiemy się czegoś o tajemniczym drwalu z Jaworzna.
Może ta książka pomoże Wam wytyczyć cele wakacyjnych podróży ?
Na pewno jest to gratka dla podróżników.
Do waszej dyspozycji jest 87stron opowiadań opatrzonych kolorowymi zdjęciami.
Środki ze sprzedaży książki zostaną przeznaczone na dalszą rehabilitację i aktywizację twórczą osób niepełnosprawnych.
Może po przeczytaniu tej lub innych naszych książek wspólnie otworzymy się na środowisko osób niepełnosprawnych.
Za 20 zł plus koszty przesyłki możesz przyczynić się do aktywizacji twórczej osób niepełnosprawnych i do ich dalszej rehabilitacji. Zapraszamy do współpracy
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.