Fundacja Arka

Bydgoszcz

6-10.09.2011 Europejski Festiwal Filmowy "Integracja Ty i Ja" w Koszalinie

Na Europejski Festiwal Filmowy "Integracja Ty i Ja" pojechaliśmy na zaproszenie organizatorów, by zaprezentować fundację i nasze działania. Festiwal zorganizowano już po raz ósmy, oprócz pokazu filmów było wiele interesujących wydarzeń m.in. wystawa fotograficzna, integracyjne malowanie stopami, rękami i ustami, pokazy pokonywania barier architektonicznych oraz szkolenia dla wolontariuszy, występy muzyczne i taneczne, spotkania autorskie.

Do Koszalina pojechaliśmy w dość mocnym składzie-Barbara Olszewska, Paulina Sankiewicz, Agata Krzyżanowska, Danuta Budna, Zenon Miszewski, Janina i Marian Rosiek. Odwiedziła nas także pani Regina Adamowicz. Na miejscu zaopiekowała się nami pani Małgosia Nowak, która dbała by niczego nam nie zabrakło.

Podczas spotkania na którym przedstawialiśmy Arkę, Agata z Danką świetnie zaprezentowały nasze książki, dały tez przykład jak ich życie zmieniło się dzięki fundacji. Na koniec prezentacji udało się zaprosić całą salę do wspólnego tańca w kręgu, co było niewątpliwym sukcesem. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Znalazło się tez parę chętnych osób, które kupiły książki. Udzieliliśmy krótkich wywiadów radiowych, a Agata dostała specjalne zaproszenie i wzięła udział w programie radiowym poświęconym jej działaniom. Państwo Rosiek uatrakcyjnili prezentację pokazem tańca.

Kolejnego dnia podczas prezentowania twórczości wystąpił Zenek ze swoim monologiem, para tancerzy Rosiek oraz Agata ze swoją poezją. Zachwycili publiczność i spotkali się z aplauzem.

Mieliśmy też okazję wziąć udział w konferencji ?Dyskusja bez barier-Pasja i Miłość w aspekcie seksualności osób niepełnosprawnych" -

Po konferencji zostaliśmy zaproszeni na uroczysty obiad przez czlonkinie Stowarzyszenia Kiwanis International Koszalin. Była to okazja do poznania się, rozmowy i wymiany doświadczeń. Nie mogliśmy zostać na uroczystym zakończeniu festiwalu, ale warto zaznaczyć, że pani Janina z mężem zostali zaproszeni, by uświetnić to wydarzenie pokazem tańca.

Pobyt w Koszalinie był wartościowym doświadczeniem, poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi i spotkaliśmy się z bardzo ciepłym przyjęciem. Wszystkim zaanagżowanym - bardzo serdecznie dziękujemy!

09-koszalin-01

09-koszalin-01

09-koszalin-01

09-koszalin-01

09-koszalin-01

09-koszalin-01

09-koszalin-01

Mamy profil na Facebooku

1% dla Funkcji Arka

Przekaż nam 1%
ze swojego rozliczenia
podatkowego.

Pomóż Nam Pomagać...

logo oppNasza Fundacja to organizacja
pożytku publicznego.

KRS: 0000294020 

logo 1procent

 

   Czytaj więcej...

Spotkanie z Mistrzem

Drodzy Arkowicze!

Jest już dostępna płyta z tegorocznego spotkania w Pieczyskach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Fundacją. tel. 52 322 56 70

spotkanie 2014

Polecamy

WSPIERAJĄ NAS

Tyle osób nas odwiedza

Dziś 1

Wczoraj 26

W tym tygodniu 35

W tym miesiącu 545

Wszystkie wizyty 923391

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Fundacja Arka na Facebooku

Fundacja Arka na Facebooku

Znajdź w tym portalu