Tryszczyn 2021

Informacja dla osób biorących udział w tegorocznym spotkaniu integracyjnym w Tryszczynie.

Każdy z uczestników, który zamelduje się w hotelu otrzyma obiad.

Do osób, które będą przyjeżdżały do Tryszczyna PKSem.

Po wyjściu z Dworca PKP, prosimy przejść na drugą stronę ulicy i wsiąść w tramwaj linii 5 (Łoskoń) lub 8 (Kapuściska). Do przejechania będzie 7 przystanków. Wysiadacie na przystanku „Dworzec Autobusowy”. Po prawej stronie będzie widoczny dworzec autobusowy a po lewej Centrum Handlowe Focus. W tym momencie w zależności, który rozkład jazdy wybierzecie musicie się udać albo na dworzec autobusowy albo na przystanek przy Focus od strony ul OGIŃSKIEGO (przystanek od strony Mostu Uniwersyteckiego). W Tryszczynie wysiadacie na przystanku przy sklepie DINO. Na stornie internetowej fundacji  po wejściu w zakładkę „działalność” jest zakładka „Tryszczyn 2021”. Są tam umieszczone rozkłady jazdy autobusów.

W przypadku pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt z fundacją.

Planujemy małą aukcję, więc jeśli macie jakieś fajne drobiazgi i chcecie dać im drugie życie, zachęcamy do zabrania .

Prosimy o zabranie dobrych humorów!

Do zobaczenia ! :D

Rozkład jazdy autobusów do Bydgoszczy