Fundacja Arka

Bydgoszcz

Apel Marty Pietrzyk

W związku z problemami jakie ma Fundacja Arka ze zdobyciem funduszy na sfinalizowanie naszego spotkania w Pieczyskach myślę że uczestnicy w swoich urzędach wojewódzkich, powiatowych czy gminnych mogliby się zapytać czy: miasto bądź gmina nie posiada możliwości dofinansowania pobytu osoby niepełnosprawnej na pobycie integracyjno aktywizacyjnym sprzyjającym rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych.

Jednocześnie niepełnosprawne osoby dorosłe nie pozostające w zatrudnieniu mogły by zapytać w PCPR czy ofertę Fundacji można przedstawić jako rodzaj aktywizacji społecznej i liczyć na dofinansowanie (przypuszczam że PCPR ma tego typu środki na wspieranie aktywności ON)

Zapytać również czy istnieje możliwość pozyskania funduszy od wydziału kultury czy promocji miasta,(w ramach promocji miasta, regionu po za swoim miejscem zamieszkania) bowiem jako uczestnicy ogólnopolskiego spotkania osób niepełnosprawnych reprezentujemy i promujemy swoje miejscowości (jesteśmy przedstawicielami swojego regionu) tym bardziej, ze jeden z naszych wspólnych wieczorów ma być poświęcony naszym miejscom zamieszkania ( przewidziano nagrodę dla osoby, która najlepiej za promuje swoją miejscowość). Informacja o tym znajdzie się w gazetce, która wydamy w Pieczyskach, jak i na filmie który powstanie podczas pobytu.

Myślę że warto o tym pomyśleć na szerszą skalę. Może macie jeszcze inne propozycje zdobywania funduszy.

Jeśli macie możliwość aby przyłączyć się do apelu to czekamy na propozycje.

Jeśli potrzebujecie listu lub pisma polecającego piszcie do fundacji

Pozdrawiam Marta Pietrzyk

PS. Urzędy Miast i Gmin najprawdopodobniej mają środki na promocję miasta i regionu czy też kultury więc warto pytać. Jeśli nie zapytamy, nie damy sobie szansy. Zachęcam więc do kontaktu ze swoim Urzędem Gminy a w razie wątpliwości kontaktować się z fundacją.

Pozdrawiam i zachęcam do aktywnej postawy Barbara Olszewska

Mamy profil na Facebooku

1% dla Funkcji Arka

Przekaż nam 1%
ze swojego rozliczenia
podatkowego.

Pomóż Nam Pomagać...

logo oppNasza Fundacja to organizacja
pożytku publicznego.

KRS: 0000294020 

logo 1procent

 

   Czytaj więcej...

Spotkanie z Mistrzem

Drodzy Arkowicze!

Jest już dostępna płyta z tegorocznego spotkania w Pieczyskach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Fundacją. tel. 52 322 56 70

spotkanie 2014

Polecamy

WSPIERAJĄ NAS

Tyle osób nas odwiedza

Dziś 83

Wczoraj 550

W tym tygodniu 634

W tym miesiącu 1395

Wszystkie wizyty 983575

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Fundacja Arka na Facebooku

Fundacja Arka na Facebooku

Znajdź w tym portalu