Fundacja Arka

Bydgoszcz

Ustroń, Hotel Magnolia, 10.08 - 17.08.2008

Spotkanie z pasją

List otwarty do Kapituły i uczestników
konkursu Spotkanie z mistrzem

 

Jako uczestniczka konkursów Fundacji Arka, jego popularyzatorka i miłośniczka, składam wyrazy uznania i uszanowania na ręce Organizatorów, Rady Artystycznej i prezes Barbary Olszewskiej za dążenie do propagowania aktywności środowiska ludzi inaczej sprawnych, a co za tym idzie, właściwego dialogu z Bogiem i człowiekiem.

Największym dobrem, jakim możemy obdarzyć innych, nie jest dzielenie się z nimi swoim bogactwem, lecz odkrywanie przed nimi ich własnych talentów i pasji.
Fundacja, na pokładzie Arki, przyciąga uwagę i dociera do środowisk osób zaniedbanych i trudnych ? małych miast i wsi, ale i do tych, którzy zadziwiają talentem i wolą bycia.
Nie mam najmniejszych wątpliwości, że i tym razem wśród uczestników konkursu odkryjemy nowe perły, a propagowanie idei Fundacji stanie się powszechne.

Odpowiadając na apel konkursu Spotkanie z mistrzem, daliśmy dowód, że wzbogaceni o szczególną wrażliwość, obdarzeni talentem, potrafimy budować porozumienie między światem rzeczywistym, a zwierciadłem samego twórcy, którego dzieło jest dla nas formą opowieści o uczuciach i emocjach. To dzieło jest wizerunkiem subiektywnym, indywidualnym, zdeterminowanym pojedynczą drogą ludzkiego życia ? całym bagażem wcześniejszych doświadczeń, doznań, systemu wartościowania. Jest próbą widzenia świata wokół, świata raz pięknego, innym razem ponurego i okrutnego.


Chciałabym Uczestnikom i Organizatorom konkursu życzyć, aby każdy znalazł tu coś dla siebie. Ja na pokładzie Arki znalazłam przyjaciół i schronienie. Znalazłam miejsce na ziemi. Trzymam kciuki za wszystkich, aby i Wam się udało.
Kapitule i Radzie Artystycznej życzę wielu artystycznych wrażeń, owocnych działań, otwarcia ze strony urzędowo-formalnych instytucji, które decydują o losach konkursu i jego formie publikacji.
Wszystkim życzę zadowolenia i radości. Sobie ? spotkania z mistrzem.
W nadziei i w oczekiwaniu na wspólne spotkanie

Agata Krzyżanowska

Mamy profil na Facebooku

1% dla Funkcji Arka

Przekaż nam 1%
ze swojego rozliczenia
podatkowego.

Pomóż Nam Pomagać...

logo oppNasza Fundacja to organizacja
pożytku publicznego.

KRS: 0000294020 

logo 1procent

 

   Czytaj więcej...

Spotkanie z Mistrzem

Drodzy Arkowicze!

Jest już dostępna płyta z tegorocznego spotkania w Pieczyskach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Fundacją. tel. 52 322 56 70

spotkanie 2014

Polecamy

WSPIERAJĄ NAS

Tyle osób nas odwiedza

Dziś 81

Wczoraj 550

W tym tygodniu 632

W tym miesiącu 1393

Wszystkie wizyty 983573

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Fundacja Arka na Facebooku

Fundacja Arka na Facebooku

Znajdź w tym portalu