Fundacja Arka

Bydgoszcz

Wigilia w Fundacji Arka

Wigilia w Fundacji Arka

 

 

Kochani,

 

     Pragniemy podzielić się z Wami radością, która emanowała podczas naszej Arkowej Wigilii. Spotkaliśmy się 18 grudnia, by wspólnie świętować. Ci zaś, którzy nie mogli do nas dołączyć niech będą obdarowani ciepłym słowem i wnikliwą fotorelacją.

    Tymczasem spotkanie nasze uświetniło wielu gości, z którymi współpracujemy: wśród nich Panie z Biblioteki na Jachcicach, artysta -  plastyk Waldek Zyśk wraz z żoną Małgosią, która upiększyła wieczór, grając na skrzypcach utwory nawiązujące do Świąt, ale nie tylko. Wśród wędrówek muzycznych pojawił się też motyw z filmu "Różowa Pantera". Nie mogło zabraknąć Naszych Mistrzów: Miłki Małeckiej i Artura Grudzińskiego, którzy obdarowali nas pięknymi aranżacjami polskich kolęd i piosenek świątecznych. Nie zabrakło również arkowego paparazzi Pana Mariusza Modlińskiego, który przy pomocy profesjonalnego oka i aparatu, wprawnie wychwytywał i uwieczniał najbardziej wzruszające momenty….. A było ich naprawdę wiele….

       Jak zawsze na początku, odczytany został fragment Ewangelii o Narodzeniu Chrystusa. Następnie podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia… Od serca. Padło wiele ciepłych słów, może nawet gdzieniegdzie jakaś łezka się zakręciła w oku. Oczywiście nie mogło zabraknąć pysznego poczęstunku. I w tym miejscu wspomnieć należy, że nasze Arkowe spotkanie odbyło się w restauracji "Tobiasz", gdzie zasmakowaliśmy w tradycyjnych wigilijnych daniach, wśród których nie mogło zabraknąć np. pierogów i barszczyku. Nasza Ukochana Pani Basia – prezes Fundacji przedstawiła twórcze osiągnięcia roku mijającego, no i trzeba przyznać, że są imponujące. Choćby stworzenie teledysku i piosenki o Andrzeju Szwalbem. Następnie Pani Basia wspomniała o kilku zaledwie pomysłach, które mamy zamiar zrealizować  w nadchodzącym Nowym Roku. A uwierzcie…. Będzie się działo! Trzymajcie mocno kciuki, by czasu i sił wystarczyło!

Także Święty Mikołaj o nas pamiętał…. Widocznie byliśmy grzeczni, bo pełen worek podarunków opustoszał do cna. No a potem wysypywały się talenty, a więc mikrofon i spory kawał parkietu dla chętnych stanął otworem.

No i posypały się występy taneczne, wokalne, recytatorskie…. Wszystkie piękne, wokół motywu Bożego Narodzenia. Wzruszeń i radości co niemiara!

     Zapraszamy Was do obejrzenia kilku zdjęć i kliknięcia w link by zobaczyć więcej...

 

https://www.facebook.com/reel/883954103426297?s=yWDuG2&fs=e

 

 

 

WhatsApp Image 2023 12 19 at 17.11.44 2

 

WhatsApp Image 2023 12 18 at 20.28.32

 

 

 

WhatsApp Image 2023 12 18 at 18.07.51 2

 

WhatsApp Image 2023 12 18 at 20.28.36

 

WhatsApp Image 2023 12 18 at 20.28.10

 

 

 

Mamy profil na Facebooku

1,5 % dla Funkcji Arka

Przekaż nam 1,5%
ze swojego rozliczenia
podatkowego.

Pomóż Nam Pomagać...

logo oppNasza Fundacja to organizacja
pożytku publicznego.

KRS: 0000294020 

 

1 5 3x2

   Czytaj więcej...

Poradnictwo psychologiczne

Fundacja Arka zaprasza osoby niepełnosprawne do skorzystania z bezpłatnego poradnictwa psychologicznego

 Czytaj więcej...

pefron logo

"Coś więcej niż tolerancja"

Spotkanie w Inowrocławiu

Czytaj więcej...

Spotkanie z Mistrzem

Drodzy Arkowicze!

Jest już dostępna płyta z tegorocznego spotkania w Pieczyskach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Fundacją. tel. 52 322 56 70

spotkanie 2014

Impresje Sercem Malowane

-otwarte warsztaty malarskie dla niepełnosprawnych mieszkańców województwa Kujawsko Pomorskiego zorganizowane w ramach projektu Ptuj. Sztuka drogą do samodzielności

Czytaj więcej...

ARka na pięciolini

-otwarte warsztaty muzyczne dla niepełnosprawnych mieszkańców województwa Kujawsko Pomorskiego pt

„ARka na pięciolini”

zorganizowane w ramach projektu

„Sztuka droga do samodzielności„

Czytaj więcej...

Śpiewaj i tańcz dla zdrowia

Zapraszamy niepełnosprawnych mieszkańców Bydgoszczy do udziału w projekcie fundacji  Śpiewaj i tańcz dla zdrowia w ramach, którego odbędą się warsztaty muzyczne, które poprowadzi aktorka scen musicalowych Ludmiła Małecka oraz warsztaty taneczne, które po raz kolejny poprowadzi Barbara Olszewska.

Czytaj więcej...

Polecamy

WSPIERAJĄ NAS

Tyle osób nas odwiedza

Dziś 59

Wczoraj 271

W tym tygodniu 330

W tym miesiącu 6224

Wszystkie wizyty 1280471

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Fundacja Arka na Facebooku

Fundacja Arka na Facebooku

Znajdź w tym portalu