Fundacja Arka

Bydgoszcz

Koncert Charytatywny dla Marty "kocham Cię Życie"

Fundacja Arka Bydgoszcz zaprasza na koncert pt. „Kocham Cię życie” poświęcony chorej na glejaka mózgu Marcie Szklarskiej. Choroby onkologiczne zaczynają atakować coraz bardziej. Smutne prognozy przewidują , że jedna na 4 osoby zostanie nią dotknięta. Dlatego rozszerzyliśmy nasz koncert o edukację społeczną w tej dziedzinie. Występy artystyczne poprzedzi spotkanie z psychologiem Magdaleną Smoczyńską na temat wspierania rodzin dotkniętych chorobą onkologiczną pt „ Ciało nie choruje w pojedynkę . Jeżeli spotka się ono z zainteresowaniem odbiorców pomyślimy o kontynuacji .Dotychczasowe działania fundacji skupiałby się na aktywizacji społeczno zawodowej osób niepełnosprawnych. Życie pokazuje że czas pochylić się nad innym tematami. Może dzięki Marcie i z Martą będziemy w przyszłości pomagać innym zwyciężać tę trudna chorobę.

Na Koncert zaprosiliśmy bydgoskich artystów ,którzy do tej pory współpracowali z nami przy realizacji różnych projektów artystycznych. Poprowadzą go Ludmiła Malecka i Artur Grudziński, którzy do udziału w koncercie zaprosili artystów z agencji ART-G . Miłym dla oka będzie pokaz tańca w wykonaniu tancerzy z Fabryki Tańca.

A teraz parę słów o Marcie

Zjawiła się na pokładzie naszej Arki 5 lat temu .Została laureatką konkursu literackiego pt.” Sprawni niepełnosprawni –Przenikanie światów”. Dała się poznać jako wolontariuszka . Pomimo trudnej sytuacji rodzinnej potrafiła otworzyć się na innych. Przyszedł czas gdy sama potrzebowała pomocy. W trudnych warunkach zdała maturę. Wzięła udział projekcie aktywizacyjnym naszej fundacji w wyniku którego podjęła studia. Poprzez udział w warsztatach fotograficznych realizowanych przez bydgoskiego fotografika Janusza Michalskiego gdzie awansowała do roli modelki.(pokaz zdjęć towarzyszyć nam będzie w trakcie koncertu). Można by powiedzieć ze wypłynęła na głębie…

Od kilku miesięcy Marta zmaga się z choroba nowotworową. Leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne. Skromne dochody rodziny nie pozwalają pokryć wszystkich wydatków .

Skoro Marta trafiła nasz pokład, nie może się zatrzymać . Musi walczyć i płynąć dalej. Wierzę, że uczestnicy koncertu jej w tym pomogą.

Zapraszam 15.06.2015 r o godz. 18 do MCK na ul. Marcinkowskiego 12 . Wstęp wolny

Osoby, które zechcą wesprzeć Martę w walce z choroba mogą nabyć cegiełki na jej leczeni w cenie 10 zł lub 20 zł . Do zobaczenia

 

Można też wpłacać pieniąki na konto fundacji
27 1940 1076 3046 3226 0000 0000
z dopiskiem na leczenie Marty Szklarskiej

W imieniu Fundacji Arka Bydgoszcz
Barbara Olszewska
Tel. 696 42 56 58, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

marta szklarska

Mamy profil na Facebooku

1% dla Funkcji Arka

Przekaż nam 1%
ze swojego rozliczenia
podatkowego.

Pomóż Nam Pomagać...

logo oppNasza Fundacja to organizacja
pożytku publicznego.

KRS: 0000294020 

logo 1procent

 

   Czytaj więcej...

Poradnictwo psychologiczne

Fundacja Arka zaprasza osoby niepełnosprawne do skorzystania z bezpłatnego poradnictwa psychologicznego

 Czytaj więcej...

pefron logo

"Coś więcej niż tolerancja"

Spotkanie w Inowrocławiu

Czytaj więcej...

Spotkanie z Mistrzem

Drodzy Arkowicze!

Jest już dostępna płyta z tegorocznego spotkania w Pieczyskach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Fundacją. tel. 52 322 56 70

spotkanie 2014

Impresje Sercem Malowane

-otwarte warsztaty malarskie dla niepełnosprawnych mieszkańców województwa Kujawsko Pomorskiego zorganizowane w ramach projektu Ptuj. Sztuka drogą do samodzielności

Czytaj więcej...

ARka na pięciolini

-otwarte warsztaty muzyczne dla niepełnosprawnych mieszkańców województwa Kujawsko Pomorskiego pt

„ARka na pięciolini”

zorganizowane w ramach projektu

„Sztuka droga do samodzielności„

Czytaj więcej...

Śpiewaj i tańcz dla zdrowia

Zapraszamy niepełnosprawnych mieszkańców Bydgoszczy do udziału w projekcie fundacji  Śpiewaj i tańcz dla zdrowia w ramach, którego odbędą się warsztaty muzyczne, które poprowadzi aktorka scen musicalowych Ludmiła Małecka oraz warsztaty taneczne, które po raz kolejny poprowadzi Barbara Olszewska.

Czytaj więcej...

Polecamy

WSPIERAJĄ NAS

Tyle osób nas odwiedza

Dziś 201

Wczoraj 407

W tym tygodniu 1477

W tym miesiącu 5037

Wszystkie wizyty 998444

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Fundacja Arka na Facebooku

Fundacja Arka na Facebooku

Znajdź w tym portalu